Wynajem / Sprzedaż

Ogloszenia

 Na sprzedaż: 

Unikatowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym Centrum Poznania przy ul. Szewskiej 5/6, składająca się z działek o powierzchni 0,0455 ha zabudowanej budynkiem o powierzchni 1308,00 m2.

Kamienica znajduje się w niewielkiej odległości od Rynku Starego Miasta,  w strefie zabytkowej, a sam obiekt wpisany jest do rejestru zabytków (zabytek nr A100 z 22.02.1960 r.)

Jest to budynek z bogatą histrią, w dobrej lokalizacji, który cechuje się wysokim potencjałem inwestycyjnym. Kamienica pełni obecnie rolę obiektu przychodni lekarskiej. Struktura użytkowa obejmuje gabinety lekarskie, pomieszczenia biurowe, socjalne, gospodarcze oraz techniczne. Jest to idealne miejsce do prowadzenia działalności usługowej, hotelowej, biurowej czy handlowej. Składa się z czterech kondygnacji nadziemnych (parter, I, II piętro, poddasze) oraz jednej kondygnacji podziemnej. Budynek przystosowany jest do obsługi osób z niepełnosprawnościami i posiada wiele udogodnień jak chociażby podjazd czy winda wewnątrz pomieszczeń. 

Kontakt w sprawie sprzedaży:

tel.: 607 348 713

   

Do wynajęcia:

  • Pomieszczenia na gabinety lekarskie dla lekarzy udzielających świadczeń prywatnych (np. z zakresu endokrynologii, diabetologii, hematologii, nefrologii itd.) w budynku Przychodni Specjalistyczno-Rehabilitacyjnej USI-MED, Szewska 5/6 Poznań

    Kontakt w sprawie tego wynajmu:
    tel. 607 348 713
  • Pomieszczenia biurowe, usługowe oraz na hale produkcyjne zlokalizowane we Wrześni przy ul. Wojska Polskiego 13

            Kontakt w sprawie tego wynajmu:

            tel.: 607 333 058